Bu 12 piksel Tahoma yazı tipi ile yazıldı.

Hakkımızda

Parsiyel Taşıma

      TransEge Nakliye Parsiyel Taşımacılık yapan firma olup müşterilerimizin Eşyalarını adreslerinden alarak taşındıkları yada transfer etmek istedkleri adrese teslim etmektedir.

     

       Firmamız hızlı kaliteli ve güvenli hizmeti profesyonel bir kadroyla ve araç filosuyla gerçekleştirmektedir.Müşteri memnuniyeti öncelikli olan firmamız sizlere kaliteli nakliye hizmetini vermeyi daima sürdürecektir.

Eşya Depolama

        TranEge olarak biz aynı zamanda Eşya depolama hizmetinide başarıyla sürdüren bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

         TransEge Eşya Depolama departmanımız 7/24 ulaşabileceğiniz ekibimizle eşyalarınızı adresinizden paketleyerek alıyor ve depomuza getiriyoruz.Depomuzda güvenli ortamda haftalık aylık yada yıllık olarak depomuzda muhafaza ediyoruz.Siz istediğinizdede yeni adresinize eşyalarınızı profesyonel ekibimizle teslim ediyoruz.

Ofis Taşıma

         TransEge Ofis Taşıma Departmanımız diğer yaptığımız işlerden bağımsız çalışan bir ekiple yapılmaktadır.Ekibimiz ofis taşımasında uzman bir ekiptir ve işini titizlikle uygular.

           Ekibimiz Taşınacak olan ofisinize gelir keşif yapar ve fiyat verir.Anlaşılması durumunda özel montörlerimiz vasıtasıyla ofisinizdeki sökülebilecek tüm eşyalarınız sökülür paketlenir ve yeni ofisinize taşınarak yine aynı titizlikle montajı yapılır.

Özel Eşya Taşıma

           TransEge Olarak yıllardır yaptığımız en komplike iş özel eşya taşımacılığıdır.Yılların verdiği tecrübeyle eşya taşıma işini şehiriçi ve şehirlerarası olarak yapmaktayız.

         Özel eşyanızı profesyonel ekibimizle dairenizden ofisinizden ekibimizle ve filomuzdaki değişik boylarda araçlarımızla alıp yeni adresinize taşınmanızda çözüm ortağı olmanın sevincini ve heyecanını sizinle paylaşıyoruz.

Gizlilik ve güvenlik

  • Heyecan Sosyal Simge
  • Facebook
  • Blogger Sosyal Simge
  • Pinterest
  • Instagram
İletisim

Esenşehir Mah.Kürkçüler Cad.Muradiye Sok.No:97/1 Ümraniye İstanbul Türkiye

0216 534 01 60

0536 225 79 08-0534 364 51 15

transegenakliye@gmail.com           www.transegenakliye.com

Güzergah

Başta Ege Bölgesi  ve Karadeniz Bölgesi olmak üzere tüm bölgelere de Nakliye ve Taşıma işlemleriniz gerçekleşir.

Bursa

Balıkesir

 

Manisa

izmir

Aydın
 

Kuşadası

Bodrum 

Muğla

Samsun
 

Ordu

Giresun


Trabzon

Kastamonu
 

Amasya

Tokat

Rize

​© 2023 by TransEge Nakliye Depolama ve Taşımacılık